.

 

Наш принцип: коло зв’язків

2009 року все почалося з першого відра штукатурки: наша майбутня компанія тоді була представником ТМ «Фарби Кабе» у Київській області.
Тепер ми виросли у сучасний Центр комплектування фасадів із власними партнерами, стилем — а головне, особливим підходом до кожного замовника.
«ДПГ» — компанія сімейна.
І не лише тому, що найперші співробітники і сьогодні з нами, вже понад десять років. Ми вкладаємо душу в робочі стосунки, робимо завжди «як для себе». З ентузіазмом і увагою працюємо як із приватним замовником, так і з великим забудовником.
А ще - ми любимо «завдання з зірочкою». Тобто цікаві виклики.
До кожного з них ми підходимо гнучко: враховуємо індивідуальність людини, унікальність запиту, особливі побажання. З нами можна мріяти сміливо!

 

Наша сила: коло турботи

Ми створювали простір «ДПГ», маючи на меті турботу про тих, хто цінує відповідальність, якість та час. Як колектив схожий на робочу сім’ю, так і стосунки з кожним замовником ми вибудовуємо безпосередні, теплі, особисті. І це не лише стиль комунікації: ви відразу відчуєте піклування у дії, бо ми використовуємо комплексний підхід.

Що це означає?

Що під одним дахом ви можете вирішити все й одразу
  • Дізнатися, які саме матеріали необхідні вам для будівництва.
  • Поспілкуватися з професіоналами щодо виконання будівельних робіт.
  • І відчути: будувати можна легко і з задоволенням.

 

 

Наші переваги: коло дієвості

  • Широкий асортимент матеріалів. Більше тисячі позицій спеціалізованих матеріалів для професійного використання.
  • Першокласний сервіс. Попрацювавши з нами вперше, до нас повертаються вдруге і втретє. «До хорошого звикаєш» — це точно сказано про роботу з «ДПГ»!
  • Найвища якість продукції. За себе каже яскравий приклад: до нас звернувся клієнт, якому зробили утеплення вісім років тому. Побачивши, що сусідам довелося робити не одну переробку, а його фасад не змінився, замовник не сумнівався: оновлення варто замовляти тільки на ДПГ. Впевненість у якості — краща реклама!
  • Дванадцять років поглибленого досвіду. Ми занурюємося у технологічні процеси, ретельно досліджуємо кожну ситуацію — і пропонуємо оптимальне рішення.
  • Матеріально-технічна база для виконання робіт. 
  • Спеціальна експозиція 
 

Наші партнери: коло фахівців

Вдячні нашим партнерам: вони створюють матеріали найвищої європейської якості. Завдяки ним ми неухильно дотримуємося технології утеплення ETICS, постійно навчаємося новому та переймаємо корисний досвід.
Саме тому кілька років поспіль ми з партнерами були частиною європейської програми енергоефективності IQ Energy. За цей час у співпраці з нами утеплено більше сотні будинків. А всіх наших клієнтів об’єднує дещо важливе: вони обирають якісне утеплення фасадів, адже це рішення мудрих та далекоглядних господарів.

 

 Утеплення фасаду починається з першого слова!