.

 

 • Чи є у нас вата 135 щільності?

  Вже давно ми працюємо виключно з европейськими виробниками базальтового утеплювача, а вони в свою чергу не декларують щільність як обовязковий параметр, оскільки важливими є два показники - коефіцієнт теплопровідності і показник міцності на розрив. В ДБН вже кілька років як прибрали вимогу щільності 135кг/м3 для утеплювача фасадів під оздоблення штукатуркою, і лишили той самий показник міцності - 12кПа.
 • В яку пору року можна проводити роботи по утепленню фасадів?

  Зазвичай, утеплення фасадів починає проводитись з початку березня і аж до кінця листопада. Монтаж системи теплоізоляції (мокрого типу) проводиться в період настання середньодобової температури +5 ° С. Це правило пов'язане з виробництвом мокрих процесів. Для монтажу фасадного утеплювача і армування використовуються мінеральні клейові склади, які розводяться водою. Нанесення грунтовок і фінішних декоративних штукатурок так само не можливо при температурі нижче +5 ° С. Якщо є необхідність здачі об'єкта в найкоротші терміни, а на вулиці мінусова температура, то в цьому випадку, утеплення фасадів проводиться в теплових контурах, що створюються за допомогою щільного поліетилену і теплових гармат. Таким чином, тепловий контур повинен підтримувати потрібний нам температурний режим.
 • Чим утеплити будинок?

  В даному випадку, необхідно розуміти: з чого виконані несучі стіни Вашого будинку і їх товщина. Від цих факторів залежить вибір утеплювача і його товщина. Так само можна виконати теплотехнічний розрахунок, який і враховує всі перераховані вище фактори. Фасад стіни з газоблоку, як правило, утеплюються мінеральною ватою. Для стін з цегли вибір утеплювача не є принциповим.
 • Яка ціна комплекса з утеплення?

  Ціна комплексу на утеплення фасаду визначається дуже просто: -вид утеплювача -товщина утеплювача -фінішне оздоблення фасаду. А тепер більш докладно: якщо перед Вами стоїть мета тільки утеплення фасаду, то ціна може бути сама мінімальна. Застосовуючи фасадний утеплювач ПСБ-С , на фініші - декоративну штукатурку фракцією зерна в 1,5 мм, то в даному випадку виходить економ варіант утеплення фасаду з обробкою. Залежно від бажань, смаку і фантазій, ціна може істотно збільшуватися. Почнемо так само з утеплювача - мінеральна вата, відрізняється від свого попередника в вартості орієнтовно в 3 рази, в більшу сторону. Для більш точного розрахунку вартості комплексу матеріалів та робіт, пропонуємо скористатися нашою послугою Заміри.
 • 1

 Утеплення фасаду починається з першого слова!