Cart

Щорічна зустріч дилерів VARTEX UKRAINE

5 березня на базі етнографічного комплексу «Українське село» (Київська область) відбулася щорічна зустріч дилерів VARTEX UKRAINE 2021, в якій взяло участь понад 35 осіб з усіх регіонів України.

Під час конференції представники дилерських компаній обговорили:

  •       зміни в державних будівельних нормах щодо облаштування теплоізоляційного шару, а саме, товщину і щільність утеплювачів;
  •       основні європейські стандарти для плиткових клеїв і результати тестування продуктів компанії за такими характеристикам, як адгезія, деформація, відкритий час.

 

Особливий інтерес в учасників зустрічі викликала презентація новинок, яку проводив технічний директор VARTEX UKRAINE Андрій Варвус. Так, в 2021 році в лінійці продуктів компанії з'являться:

  •       1 і 2-х компонентні гідрофобізатори для захисту будівель і мінеральних основ Vartex S01 та S02;
  •       1 і 2-х компонентна гідроізоляція Vartex Hidrostop ;
  •       цементна стяжка Vartex CF 40;
  •       універсальна суха штукатурка Vartex R20;
  •       клей-піна Purtex і акриловий контакт грунт.

 

Не менший інтерес у представників дилерських компаній викликали і тестові випробування на ударостійкість клейових складів для системи утеплення. В якості дослідних зразків виступили продукти ТМ VARTEX Armo-Plast, S-Plast, MW Fasad, Fix 1, Fix 2 та клеї конкурентів зі схожими характеристиками. Роль «ударних» елементів грали металеві кулі вагою 0.5, 0.8 та 2 кг, які вільно падали на зразки із висоти 1 м. За результатами тестування клейові суміші VARTEX показали відмінні характеристики, що ще раз доводить високу якість продукції.

Ключовим моментом було вручення сертифікатів. Наша компанія отримала сертифікат який підтверджує, що ПП «Дилерська Професійна Група» є офіційним дистриб’ютором ТОВ «ВАРТЕКС УКРАЇНА» по Києву та Київській обл.

Після церемонії вручення сертифікатів всі учасники мали можливість ближче познайомитися один з одним та обговорити робочі моменти в легкій і невимушеній обстановці.

Завершенням заходу стало спільне фото на пам'ять і обіцянка знову зустрітися в «вузькому сімейному» колі наступного року.

 

Четвер, 20 травня 2021

 Утеплення фасаду починається з першого слова!