Cart

InterBuildExpo 2021

Виставка InterBuildExpo 2021: нові знайомства і підвищений інтерес до продукції Vartex

В черговий раз наша компанія разом з партнерами взяли участь в міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo, яка проходила з 17 по 19 березня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві. Виставка InterBuildExpo — це масштабна галузева подія України, яка щорічно збирає більше ніж 1000 брендів і 30 тисяч відвідувачів і є найбільш очікуваною подією, як для продавців будівельних матеріалів, так і для компаній забудовників.

У цьому році відвідувачі виставки виявили підвищену цікавість до спільного стенду Vartex з ключовими європейськими партнерами — польського виробника базальтової вати Petralana та словацького виробника скловолоконних сіток Technical Textiles. Ми презентували відвідувачам InterBuildExpo комплекс матеріалів для утеплення та облаштування фасадів мокрим методом, який є частиною сертифікованих систем Vartex Therm EPS, Vartex Therm MW, Vartex Therm AB (важкий фасад).

В процесі 3-х денного виставкового марафону ми уважно спостерігали та аналізували поведінку гостей заходу, що дозволило нам зробити деякі висновки:

  •       в порівнянні з попередніми роками аудиторія більш підготовлена, що дало нам можливість встановити якісні контакти з представниками сегменту B2B;
  •       ринок відчуває нестачу в якісних будівельних матеріалах для професійного використання, що відкриває для Vartex і нас її дилерів нові можливості.

Результатом нашої участі в міжнародній виставці InterBuildExpo 2021 стала велика кількість нових знайомств та позитивних емоцій.

 

Середа, 12 травня 2021

 Утеплення фасаду починається з першого слова!