.

 

На фото можна побачити результат тотального порушення усіх 5 правил пофарбування мінерального фасаду.
Це новий будинок, який фарбували восени, без витримки штукатурки, без опалення, після дощу з вітром.

  1. Будівля з мінеральним фасадом повинна «пережити» опалювальний сезон. І не важливо, нова ця будівля чи така, що ремонтується. Адже допустима вологість мінеральних поверхонь під нанесення покриття повинна бути не більше 5-8%, у окремих випадках – 12%. А у нових та неопалюваних будівлях вологість складає 40-60%. Фарба на такі «мокрі» стіни лягатиме дуже погано.
  2. Поштукатурені фасади потрібно витримати без ґрунтування та фарбування не менше 1 місяця для того, щоб будівельний розчин зміцнів та карбонізувався. Це зменшить вірогідність утворення висолів.
  3. Фарбувати фасад потрібно у найсухіший проміжок часу, ретельно звіряючись з даними прогнозу погоди. Потрібно заздалегідь продумати заходи щодо захисту фасаду від прямого потрапляння крапель дощу на той випадок, якщо прогноз опиниться не точним.
  4. В жодному разі не потрібно фарбувати фасад протягом першої доби після дощу, особливо якщо він супроводжується сильними поривами вітру. Фасад буде нерівномірно вологим, що неодмінно вплине на результат.
  5. Під час проведення робіт в умовах близьких до низьких температур (+10°С) доцільно заздалегідь оцінити усі ризики пов’язані із нічними заморозками. Лакофарбові покриття зміцнюються протягом декількох днів, а неочікувані заморозки можуть зіпсувати вже виконану роботу.

 Утеплення фасаду починається з першого слова!