images/a_2023/Poradu/beton_5.jpg
  • Поділитися:

Багато людей, які займаються дизайном інтер'єру як професійно, так і в якості хобі, шукають нові нішеві рішення, що дадуть їм можливість представити інтер'єр, який відрізняється від інших. Архітектурний бетон - це сучасна форма дизайну, яка створює саме такий простір.

Внутрішнє оздоблення з архітектурного бетону

Дизайнери інтер'єрів побачили величезний потенціал у цьому варіанті декорування. Стіна, оздоблена архітектурним бетоном, може пасувати як до інтер'єру в модерністському, навіть аскетичному, лофтовому стилі, так і до простору в стилі кантрі, надавши йому грубозернисту структуру. Обмеженням може стати лише фантазія та навички майстра.

Варто відзначити дуже широкі можливості використання архітектурного бетону всередині будівлі. Будь то приватний будинок чи квартира, офіс, кафе або готель. Окрім стін, матеріал можна використовувати для оздоблення малих архітектурних елементів, таких як вітрини, квіткові горщики, шафи та полиці, а також стільниці та підлоги. Архітектурний бетон гармонійно поєднується з металом, склом або деревом. Невелика бетонна форма може бути декоративним елементом, а в деяких проектах навіть займати центральне місце, прикрашаючи вітальню, спальню, кухню, ванну кімнату і кабінет.

Слід також враховувати, що архітектурний бетон може мати пористу або повністю гладку структуру, а сучасні хімічні речовини, барвники та пігменти дозволяють надавати такій поверхні будь-який колір, що розширює можливості створення оригінальних декоративних форм.

Як наносити архітектурний бетон на стіну?

Сама технологія застосування архітектурного бетону досить проста і може бути розділена на кілька етапів, а саме:

  • Правильне вирівнювання поверхні
  • Грунтування ділянки препаратом, що відповідає хімічному складу маси, яка буде наноситися на наступному етапі
  • Нанесення на поверхню модельованої штукатурки товщиною в 1-3 мм в залежності від бажаної структури
  • Якщо ви хочете створити на стіні імітацію бетонних плит, розмітьте шви за допомогою стамески
  • Останній шар наноситься звичайним шпателем або венеціанською кельмою
  • Після досягнення бажаної текстури, на поверхню можна наносити LAZUR Z/W
  • Остаточний результат буде видно тільки після висихання матеріалу

Де використовувати архітектурний бетон?

Сучасна хімія дозволяє використовувати архітектурний бетон у будь-якому приміщенні, а її властивість дозволяють застосовувати матеріал навіть у ванних кімнатах. Поєднання такої поверхні з художнім керамічним або мідним умивальником дає можливість реалізувати простір у модному останнім часом тренді змішування стилів.

Еклектика дозволяє поєднувати на одній стіні в приміщенні кухні декоративне оздоблення у вигляді необробленого бетону разом з керамічною плиткою печворк, або в мексиканському чи туніському стилі. Ділянки навколо вікна або дверей оформлені під бетон чудово виглядають в цьому випадку. Архітектурний бетон також стане оригінальною прикрасою за узголів'ям ліжка в спальні або за диваном у вітальні.

Ефект бетону в інтер'єрі - все частіше стає незамінним елементом дизайну будинку або квартири. Якщо ви не знаєте, як його досягти, скористайтесь знаннями та досвідом фахівців, які порадять, яку продукцію обрати та які рішення застосувати.

 Утеплення фасаду починається з першого слова!