.

 

Cart

Компанія EJOT розробила унікальну систему кріплення

Використовуючи запатентований елемент STR, компанія EJOT розробила унікальну систему кріплення. Для створення однорідної поверхні анкерні пластини занурюються в ізоляцію без будь -яких додаткових зусиль і накриваються ізоляційною шайбою.

Чому елемент EJOT STR?

Для незмінно красивих фасадів
При звичайному кріпленні ізоляційних панелей в ETICS, анкерні пластини лежать на поверхні ізоляції. З іншого боку, заглиблена збірка з елементом STR з кришкою для шайби, забезпечує однорідну поверхню та рівне нанесення штукатурки.

Для всіх поверхонь
Ejotherm STR U 2G і STR U - це перші 8 - мм анкери ETICS з європейським схваленням (ETA) для всіх класів будівельних матеріалів, включаючи газобетон (категорії використання A - E).

Ejotherm STR H доступний для кріплення на деревних матеріалах. Обидва дюбеля встановлюються з одним і тим же інструментом Ejotherm STR-інструмент 2GS. Змінити насадку можна за кілька простих кроків.

Для всіх ізоляційних матеріалів
Ejotherm STR U 2G, ejotherm STR U та ejotherm STR H можна встановити заглибленими за правилом STR за допомогою шайб STR або врівень з поверхнею (із заглушками STR та, якщо необхідно, додатковою пластиною). Можлива адаптація до всіх поширених видів ізоляції.

Якість і безпека в XXXL
Принцип EJOT STR доступний для товщини ізоляційного матеріалу до 400 мм - ідеальне кріплення для пасивних та мало енергетичних будинків.

 

 

Середа, 11 серпня 2021

 Утеплення фасаду починається з першого слова!