Cart

Вебінар від Hirsch

  • Поділитися:

Стартували у новий сезон утеплення 2023 разом з надійним партнером - виробником пінопласту Hirsch. І почався він з вебінару, в якому прийняла участь наша команда спеціалістів відділу комплектації та відділу інсталяції фасадних систем. Онлайн захід для нас провів спеціаліст компанії ТОВ Хірш Пороцелль - керівник технічного відділу Олексій Сулацков. Нам як професіоналам, дуже важлива технічна підтримка, якою забезпечує виробник, оскільки технології не стоять на місці, а ми завжди раді навчатись новому і доповнювати вже існуючі знання.

Теми семінару, що були розглянуті:

  • що таке пінопласт?
  • які види його бувають?
  • де застосовується кожен з видів?
  • який обрати пінопласт - білий чи графітовий?
  • найчастіші помилки при підборі пінопласта

Також Олексій поділився інформацією про затвердження на державному рівні нової класифікації спіненого пінополістирола згідно європейським стандартам - Тип EPS по ДСТУ EN 13163, замість марки по ДCTУ Б В.2.7-8-94, що втратила чинність.

Вдячні виробнику за можливість віртуально заглянути за лаштунки виробництва, дізнатись більше про історію компанії, а також зрозуміти чому вже багато років європейські будівельні компанії обирають продукцію ТМ Hirsch.

Тішимось мати надійних партнерів, якість продукції котрих підтверджена європейськими сертифікатами якості і багаторічним досвідом дослідження нових технологій у виробництві.

Пропонуємо нашим клієнтам найкращий сервіс та професійне утеплення фасаду пінопластом.

П'ятниця, 28 квітня 2023

 Утеплення фасаду починається з першого слова!