Дизайн фасаду

Фасад приватного будинку або заміського котеджу можна назвати обличчям будівлі. Саме стильний дизайн будинків зовні тішить око власників довгі роки. Але крім естетики, зовнішнє оздоблення виконує ще й захисну функцію.

DPG. Фото №1

Вибір стилю фасаду

Дизайн фасаду будинку безпосередньо залежить від того, яким у майбутньому хоче бачити свою будівлю замовник. Стильовий напрямок, у свою чергу, диктує вибір оздоблювальних матеріалів. Але ніхто не забороняє робити і навпаки – спочатку підібрати матеріали для зовнішнього застосування, а вже потім визначати фасадний стиль. Найчастіше дизайн будинку підбирається відповідно до його архітектурного стилю, а також щоб він перегукувався з інтер'єром. Не можна оцінити зовнішній вигляд як скандинавський, а переступити поріг будинку в стилі бароко.

Сучасні дизайнери рідко зупиняються на одному напрямку. Найчастіше обираються два-три схожих між собою стилі, комбінуючи які, можна досягти вражаючих результатів. За бажання створити будинок, який виділятиметься неповторними та оригінальними рішеннями серед шаблонних будівель, послуга дизайнера просто необхідна.

Етапи розробки дизайну фасаду

Будь-які будівельні та декоративно-оздоблювальні роботи починаються з проекту. Дизайн фасадів будинків створюється поетапно:

  • визначення типу фасадної конструкції;
  • розробка кількох проміжних варіантів можливого дизайну фасадів;
  • вибір одного варіанта дизайну екстер'єру будинку;
  • підбір оздоблювальних матеріалів;
  • розробка та вдосконалення остаточного варіанту.
DPG. Фото №2

У процесі співробітництва і дизайнер, і замовник повинні чути один одного. Дизайнер розробляє проект з урахуванням побажань за кольором, фактурою. І важливо враховувати і такий фактор, як ціна та технічна можливість реалізації задуманого. Усі тонкощі необхідно заздалегідь обговорити із дизайнером. У парі зі спеціалістом комплектації та професіоналом виконавцем, який допоможе підібрати матеріали для реалізації проекту, можна досягти не тільки бажаного естетичного результату, але й дотримання технології для продовження служби системи утеплення та декоративного оздоблення будинку.

DPG. Фото №3

Матеріали оздоблення фасадної частини будинку

Фахівці радять при виборі матеріалів для обробки зовнішніх стін насамперед приділити увагу на їх фізико-технічні властивості. Фасадна система має спокійно протягом тривалого часу витримувати температурні стрибки, вплив сонячних променів, пил, вологу, вітер. І при цьому зберегти естетично привабливий зовнішній вигляд. Якісна конструкція захищає фасади від негативного впливу навколишнього середовища, вологи, температурних перепадів та ультрафіолету.

На нашому сайті в розділі "декоративне оздоблення" можна ознайомитися з найбільш поширеними на сьогоднішній день варіантами оздоблення фасадів. А в розділі портфоліо переглянути вже реалізовані проекти з використанням наших матеріалів.

 

Замовити дизайн фасаду

Наша компанія пропонує замовити послуги дизайнера для розробки візуалізації зовнішнього оздоблення приватних будинків, котеджів та будь-якого іншого типу будівлі. Разом зі спеціалістом опрацюємо кілька варіантів зовнішнього оздоблення, запропонуємо різні матеріали для реалізації задуманого дизайну фасаду та їх комбінації з урахуванням заявленого бюджету та побажань до зовнішнього вигляду.

Для початку роботи зі створення візуалізації, дизайнеру потрібна пара фотографій будинку, проект або детальний план і кілька картинок, щоб визначити напрямок стилістики. Вартість послуги розробка екстер'єру варіюється від складності робіт, бажаних термінів, площі та обсягів, архітектурного стилю будинку.

Ми будемо раді обговорити з Вами деталі надання послуги “дизайн-проект”, подивитись наживо зразки та підібрати найкращий варіант оздоблення фасаду в нашому офісі за адресою місто Київ, вулиця Козелецька 24.

 Утеплення фасаду починається з першого слова!