Фасадні роботи – комплексне оздоблення зовнішніх стін будинку

Фасадні роботи – це багатоетапний процес, який включає широкий спектр будівельних послуг, пов'язаних з підтриманням естетики та гарного технічного стану зовнішньої частини будівлі. Вони включають цілий комплекс заходів: вибір підрядника, виконання підготовчих робіт, утеплення фасаду, декоративне оздоблення із застосуванням декоративної штукатурки, фарби або плитки.

Зовнішня теплоізоляція будівель – це утеплення будинків пінопластом або мінеральною ватою. Вони забезпечують теплий мікроклімат всередині приміщення в холодну пору року, а влітку запобігають нагріванню.

 

Утеплення пінопластом

Популярним методом теплової модернізації будівель є фасадне утеплення із застосуванням полістиролу. Цей продукт має відносно невисоку вартість і в кілька разів легший за мінеральну вати. Крім того ціни за роботу зазвичай теж нижчі. Пінопласт відрізняється низьким рівнем водопоглинання, простий у монтажі, стійкий до механічних пошкоджень, різноманітних хімікатів та негативних атмосферних факторів, зберігає свої властивості протягом усього терміну експлуатації. Якщо зовнішнє утеплення було виконане за допомогою пінопласту, для декоративного оформлення можна вибрати будь-яку тонкошарову штукатурку. Це не обов'язково має бути силіконова штукатурка, оскільки порівняно з мінеральною ватою пінопласт менше пропускає пару.

Детальніше

 

Утеплення мінватою

Мінеральна вата для утеплення стін зовні будинку стійка до дуже високих температур і є негорючим матеріалом, так як не займається і не розповсюджує вогонь, відрізняються низьким коефіцієнтом теплопровідності з низьким водопоглинанням. Якщо утеплення стін виконується мінватою, як фінішне оздоблення слід обирати паропроникну силіконову або мінеральну штукатурку, завдяки якій водяна пара вільно проникає крізь стіни, утеплювач, армосітку та штукатурний шар.

Детальніше

 

Нанесення штукатурки

Після виконання робіт з утеплення (приклеювання теплоізоляційного матеріалу та облаштування армувального шару),поверхня грунтується кварцевим грунтом та наноситься декоративна штукатурка, яка не тільки необхідна фасадам для захисту від негоди, але й виконує декоративну функцію.

У нас представлено безліч видів штукатурних сумішей для зовнішнього застосування, що відрізняються не тільки за типом сполучного, але і має різні види структури - баранчик, короїд, модельована, мозаїчна, різної зернистості з широкою гамою кольорів. Прайс цін на продукцію доволі різноманітний і залежить від типу сполучної речовини та країни виробника.

Детальніше

 

Реставрация фасада

Реставраційні та ремонтні роботи набагато складніші, ніж створення абсолютно нового фасаду, тому що необхідно попередньо підготувати основу. Таке відновлення передбачає видалення старих покриттів із поверхні стін, а також їх очищення від висолів, лишайників, плісняви та грибка за допомогою спеціальних фунгіцидних засобів. Після повного очищення потрібно ретельно обстежити весь фасад та оцінити його технічний стан на предмет ушкоджень, сколів, нерівностей, глибоких тріщин та інших дефектів. Все це слід зашпаклювати та вирівняти з метою підготовки до подальших робіт. Такий вид робіт мають виконувати виключно професіонали.

Детальніше

 

Дизайн фасаду будинку

Упорядкування професійного графічного дизайну фасаду приватних будинків - це рішення для тих, хто не бажає викидати гроші на вітер і хоче уникнути розчарування. Розцінки на комплексне фасадне оздоблення доволі високі, тому пріоритетом є зробити фасад міцним, практичним і в той же час привабливим з погляду зовнішнього вигляду. Завдяки складання дизайн-проекту власного приватного будинку ви зможете побачити, як він виглядатиме ще до початку фасадних робіт. Ніщо не заважає зробити кілька абсолютно різних проектів, а потім вибрати найкращий варіант, який буде відповідати всім вашим вимогам.

Детальніше

Ми пропонуємо вам утеплити свій будинок з нами, бо саме ми вже більше десяти років виконуємо професійне утеплення фасадів. Ціна на матеріали і роботи може бути різною, в залежності від обраної системи, способу монтажу та інших факторів.

Запрошуємо вас відвідати наш шоурум, де можна познайомитися з нашими матеріалами та поспілкуватися з нашими спеціалістами та дізнатись скільки коштує комплекс з утеплення. Наша адреса - Київ, вулиця Козелецька, 24.

 Утеплення фасаду починається з першого слова!